jarek (8)

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW LIDER ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA KURS PRAWA JAZDY KATEGORII B.
BIURO SZKOŁY JAK I SALA WYKŁADOWA MIESZCZĄ SIĘ W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA PRZY ALEI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 14, DZIĘKI CZEMU DOJAZD NIE STANOWI DLA KURSANTÓW ŻADNEGO PROBLEMU.
ZARÓWNO WYKŁADY JAK I ZAJĘCIA PRAKTYCZNE SĄ PRZEPROWADZANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW, DZIĘKI CZEMU UCZYMY NIE TYLKO TEGO JAK ZDAĆ EGZAMIN ALE PRZEDE WSZYSTKIM PEWNOŚCI NA DRODZE ORAZ SZYBKIEGO REAGOWANIA. SZEŚĆ RAZY Z RZĘDU ZWYCIĘŻYLIŚMY W RANKINGU DZIENNKA ZACHODNIEGO NA SZKOŁĘ Z NAJWYŻSZĄ ZDAWALNOŚCIĄ W NASZYM MIEŚCIE.

PROWADZIMY KURSY NAUKI JAZDY KATEGORII B.
KURS OBEJMUJE 30 GODZIN TEORII ORAZ 30 GODZIN JAZD SAMOCHODEM IDENTYCZNYM JAK NA EGZAMINIE W WOJEWÓDZKIM OŚRODKU RUCHU DROGOWEGO, CZYLI SUZUKI SWIFT.
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ZACZYNAMY W SAMYM CENTRUM CZĘSTOCHOWY – NA PARKINGU PRZY ULICY KRAKOWSKIEJ (POD KATEDRĄ). OFERUJEMY RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA JAZD NA PLACU MANEWROWYM WORD CZĘSTOCHOWA.
NASZYMI PRIORYTETAMI W SZKOLENIU NOWYCH KIEROWCÓW SĄ PRZEDE WSZYSTKIM NAJLEPSZA JAKOŚĆ ORAZ JAK NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO. KAŻDĄ GODZINĘ NAUKI JAZDY WYKORZYSTUJEMY DO MAKSIMUM, A PLAN WYKŁADÓW JEST PRZYGOTOWANY W SPOSÓB STARANNY I DOKŁADNY, ABY NASI KURSANCI POZNAWALI TAJNIKI PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO W SPOSÓB CIEKAWY I PRZYJAZNY.

Kurs podstawowy:

Kurs przyspieszony:

Kurs rozszerzony:

Zniżka dla uczniów i studentów:

jarek (8) (4)
Bardzo polecam tą szkołę! Instruktorzy prezentują pełen profesjonalizm. Oprócz dobrej atmosfery podczas jazdy nie da się nie pochwalić świetnego przygotowania, które naprawdę przygotowuje do jazdy, a nie tylko do samego egzaminu 😉 Mocno polecam!
Oliwia Lukas
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Częstochowie 🙂 przede wszystkim profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, wiara w kursanta i co ważne – niesamowita kultura jazdy! Każde zadanie ćwiczone jest niemal do perfekcji a wszystko to w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze 🙂 na egzamin praktyczny szłam ze względnym spokojem, czułam się dobrze przygotowana, efekt – zdane za pierwszym razem! Zresztą statystyki i opinie mówią same za siebie 🙂 Prawdziwy Lider!
Małgorzata Jęczmyk
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Częstochowie! 100% przygotowanie do egzaminu, które pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem! Szczególne podziękowania Panu Jarkowi za duże zangażowanie w szkoleniu, to była sama przyjemność szkolić się pod pana nadzorem 😉 Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Uderzaj do Lidera!!!
Maciej Janik
Najlepsza szkoła jazdy! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem, pełen profesjonalizm, miła atmosfera oraz pełne wsparcie od instruktorów! Polecam każdemu z całego serca!
Emila Kamala